3 Haziran Hangi Burç Oluyor? 3 Haziran Burcunun Yükseleni, Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Kişinin sahip olduğu burcu ve bu burcun hangi burçtan olduğunu bilmesi karakterini daha iyi anlamasını ve daha uyumlu bir şekilde yaşamasını sağlar. Bunun için 3 Haziran hangi burç oluyor gibi soruların cevapları merak ediliyor. 3 Haziran İkizler burç özellikleri, yükselen burç ve burç yorumu güncellendi. İşte 3 Haziran’da doğanların burcu.

3 HAZİRAN’DA HANGİ BURÇ DOĞAR?

3 Haziran’da doğanlar İkizler burcuna aittir. İkizler burcu 22 Mayıs ile 21 Haziran arasındaki dönemi kapsar. Bu tarihte doğanların burcu olan İkizler Hava grubuna dahildir.

Kol Düğmeleri GENEL ÖZELLİKLER

Grup: Hava, Erkek, Pozitif, Değişken

Yönetici gezegeni: Merkür

Renk: sarı, gri, mavi, açık mavi, siyah

Doğum taşı: Akik

Şanslı sayı: 5

Şanslı gün: Çarşamba

Zıt burç: Yay

Şehirler: Londra, San Francisco, Yeni Delhi

metal: cıva

Çiçekler: mimoza, çiğdem, lavanta, açelya

Ağaçlar: fındık, ceviz, mersin

3 HAZİRAN YÜKSELEN İKİZLER NEDİR?

Yükselen burç doğum saatine ve dakikasına göre değişir. Bu nedenle aynı gün doğanların hepsinin yükseleni farklıdır. 3 Haziran yükselişini hesaplamak için kişinin doğum saatini bilmesi gerekir. Yükselen İkizler burcundaki kişiler çabuk heyecanlanan ve çabuk sıkılan bir yapıya sahiptirler. Çabuk sinirlenen ve çabuk sakinleşen kişilerdir. Kişilikleri oldukça orijinaldir. Başka bir deyişle, tabiri caizse “eşsiz” kişilikleri vardır. Fikirleri ve düşünceleri oldukça iyidir. Bilimi, mantığı, edebiyatı ve sanatı seven insanlardır. Bilgilidirler ve konuşabilirler. İnsanlarla konuşma ve muhatap olma yetenekleri oldukça gelişmiştir, hatta bu alanda uzman olduklarını söyleyebiliriz. Yükselen İkizler’e sahip kişiler iradelerinde dengeli ve hedeflerinde kararlıdırlar. Çoğu insan ne kadar başarılı olabileceklerini görmüyor. Tüm bu özellikler ne yazık ki yükselen İkizler’e aşkta başarı getirmiyor. Aşk hayatları çok değişkendir. Yükselen İkizler burcundaki kişiler aşk hayatlarında aynı anda birden fazla birliktelik yaşayabilirler. Çalışma hayatında sürekli hareketlilik arar ve mesleğini buna göre seçer. Sıkıcı işler Yükselen İkizler için değildir.

İkizler KİŞİSEL ÖZELLİKLER

İkizler burcu insanı hızlı düşüncelerine göre hızlı hareket eder. Aynı anda birden fazla iş yapabilirler. Adapte olamayacakları iş yoktur. Bu yüzden farklı karakterleri ile tanınırlar. Bu yapıları her zaman görebilirsiniz. Son derece neşeli ve mutlu oldukları bir dönemde bir anda mutsuz olabilirler. Çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler. Bir şey hakkında çok az şey bilseler bile, onu çok iyi saklamayı başarırlar. Aksine; Duydukları bilgileri o kadar ustalıkla anlatırlar ki, dinleyen kendisini alanında uzman sanır. Pratik zekaları ile çekici ve zekidirler. Bu yüzden onları tanımlayacak kelime ‘düşünüyorum’. Ancak bu düşünceler hep yeni araştırmalara yönelikti. Bu yüzden uzun süreli çalışmalar onları yorar. İyi eğitimli ikizler kibar ve zarif yapıları ile hayatı keyifli hale getirirken, eğitimsiz ikizler hayatı çekilmez hale getirir. Kendi paralarıyla tasarruf etseler de başkalarının parasını rahatlıkla harcayabilirler.

İKİZLER DİŞİ ÖZELLİKLERİ

İkizler kadını için mantık çok önemlidir. Duygudan önce mantığın gelişmesini bekleyin. Her şeyi dengede tutmayı sever. Değişkenliği size erişilemez görünebilir. Bu burcun biriyle birlikte olacaksanız, onların değişikliklerine hazır olmalısınız. Genellikle ilgisiz, ulaşılmaz ve zor görünürler. Nerede yanlış yaptığınızı düşünürken takıntılarınızı anlamak bile istemiyor. Düşük basınçlı ve rutin bir ilişki hayal ediyorsanız, İkizler kadınından kesinlikle uzak durmalısınız. Kaybetmeye alışkın değilseniz, ona yaklaşmayın. Hafızası da güçlü değil. Heyecanlı bir tartışma sırasında birdenbire saçınızın yanlış yerde olduğuna veya yeni kazağınızın yerdeki halıya sığmadığına karar verebilir. Duygusal olarak da İkizler erkeğine benzer. Flört izlenimi bırakır ve sevgilisini çok kızdırır. Erkekler onu anlamsız ve öngörülemez görüyor ama yine de ondan hoşlanıyorlar. Bu kadınla ilişkiye girmek isteyen herkes bilmelidir ki önlerinde bir harem vardır. O yılın her günü farklı bir kadın. Elbette bu kadını beğenip beğenmemeniz ona ayak uydurup uyduramadığınıza bağlı. İkizler kadını, burcun erkeği gibi pratik değildir. Onunla ilgilenecek birine ihtiyacı var. Ancak bu ifşa edilmeden yapılmalıdır. Zaten bu kadını sakinleştirmeye ya da aşkı ciddiye almaya ikna etmek yeterince zor. Bu kadının sağlığına da dikkat edilmelidir. Temiz havaya, egzersize ve uygun beslenmeye ihtiyacı var.

Kol Düğmesi ERKEK ÖZELLİKLERİ

Hareketli ve değişken yapılarıyla dikkat çekmemeleri imkansızdır. Öğrenmeye karşı sonsuz bir istekleri olduğu için çevrelerine kayıtsız kalmaları mümkün değildir. Her an çevrenizde komik bir İkizler burcu görebilirsiniz. Aşk hayatları her zaman bir soru işaretidir ve kendisi dahil kimsenin ne yaptığına dair net bir fikri yoktur. Hayatları boyunca çevrelerini sorgulamaktan vazgeçmeyen bu ilginç insanları takip ettiğinizde hem hiç sıkılmayacak hem de çok eğleneceksiniz. Bir İkizler babası dünyanın en tatlı insanıdır. Çocuklar için inanılmaz eğlenceli bir oyun arkadaşıdır. Çocukları büyüdüğünde bile onlara arkadaş gibi davranırlar. Her zaman babasının yanında olmak isteyen çocuklar, onu her zaman yanında bulamayabiliyor. Çünkü sürekli seyahat etmeyi severler. Bugün ona en çılgın hediyeleri alabilirsin. Orijinal spor ayakkabılara, kaliteli bir güneş gözlüğüne, rengarenk tişörtlere, kot pantolonlara ve seyahat çantasına hayır demezdi.

3 HAZİRAN İkizler Burcu

Duygusal anlarda doğru kararı veremediğinizi düşünebilirsiniz. Hayatınızda ters giden şeylere odaklanmak isteyeceksiniz. Gücünün farkına varmalısın. Yaşam alanınızda yapacağınız değişiklikler çalışma motivasyonunuzu artıracaktır. Duygusal hayatınızda alacağınız yeni kararlarla hayatınızı şekillendireceksiniz. Evlilikle ilgili düşünceler zihninde yerleşmeye başlayabilir.

Yoruma kapalı.