31 Aralık Hangi Burç? 31 Aralık’ta Doğanların Burcu, Özellikleri, Yükseleni Ve Günlük Yorumu -Son Dakika Burç Haberi

Kişinin sahip olduğu burcu ve bu burcun hangi burçtan olduğunu bilmesi karakterini daha iyi anlamasını ve daha uyumlu bir şekilde yaşamasını sağlar. Bunun için 31 Aralık hangi burç oluyor gibi soruların cevapları merak ediliyor. Oğlak burcu için 31 Aralık burç özellikleri, yükselen burç ve burç yorumu güncellendi. İşte 31 Aralık’ta doğanların burcu.

31 ARALIK HANGİ BURÇ?

31 Aralık’ta doğanlar Oğlak burcudur. Oğlak burcu 23 Aralık ile 20 Ocak arasındaki dönemi kapsar.

Oğlak GENEL ÖZELLİKLERİ

Grup: dünyevi/kadınsı/öncü

Yönetici gezegeni: Satürn

Renk: gri, koyu kahverengi, nafta yeşili

Şanslı Taş: lal taşı, kırmızı kuvars, kehribar

Şanslı sayı: 8

Şanslı gün: Cumartesi

Zıt burç: Yengeç

Şehirler: Madrid, Bangkok

Metal: Kurşun

Çiçekler: siyah gül, nergis, kamelya, krizantem

Ağaçlar: porsuk, çam, söğüt, bodur, karaağaç, kavak

KİŞİSEL ÖZELLİKLER:

Geleceği detaylı bir şekilde planlamaya çalışan Oğlaklar, bu özelliklerinden dolayı çoğu zaman hayal kırıklığına ve depresyona girerler. İşleriyle çok meşgul oldukları için insanlarla ilişki kurmakta zorlanırlar. Ancak kendilerini asla yalnız hissetmezler. Bu nedenle, onları tanımlayan kelime “kullanıyorum” dur. Oğlaklar ciddiyetleri, muhafazakarlıkları ve güçlü iradeleri ile karakterizedir. Sıkı çalışmaları ile başkalarının saygısını kolayca kazanırlar. Gerçek bir Oğlak burcunun iki temel özelliği vardır. Güvenilirlik ve dürüstlük. Oldukça gelişmiş bir görev duygusuna sahiptirler. Bazen başkalarının başarısızlıklarını abartırlar. Oğlaklar arkadaşlarıyla harika sırdaşlardır, para düşkünü olsalar bile cömert insanlardır. Geleneksel insanlar oldukları için duygusal özgürlüğü anlamakta zorlanırlar. Bu nedenle, bazen kendilerinden daha genç insanlarla sürtüşme yaşarlar. Her zaman somut konuları işlemekten hoşlanırlar ve doğadaki olaylardan örneklerle işlerini başarıyla yürütürler. Bu nedenle, onlar da ruhen tatmin olmuş insanlardır. Etkinlikler düzenlerken kendi konforlarına özen gösterirler ve kendi zevklerine önem verirler. Bu özellikleri evlerine de yansımıştır.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER:

Fiziksel özellikler; kısa boy, ince yapı, uzun ince yüz. Uzun belirgin bir çene. Saç genellikle siyahtır. Dar gövdeleri ve uzun bacakları vardır. Dizler genellikle çıkıntılıdır. Güzel bir yüz yapısına sahiptirler. Oğlaklarla modellik dünyasında fotojenik oldukları için sık sık karşılaşıyoruz. Yaşlandıkça ciltleri gençleşir ve soğuk dış görünüşleri onları ulaşılmaz kılarken aynı zamanda özgüvenli bir görüntü ortaya koyarlar. Kendine güvenen tavrıyla herkesi nasıl etkileyeceğini biliyor.

31 ARALIK KİŞİYE ARTIŞ NEDİR?

Yükselen burç kişinin doğum saatine, dakikasına ve yerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle aynı gün doğanların hepsinin yükseleni farklıdır. 31 Aralık’ta yükseleni hesaplamak için doğum saatini bilmek gerekir.

Yoruma kapalı.