AK Parti Kadın Kolları, sıcak sofraları yeniden kuruyor! İşte deprem bölgesi için mutfak seti kampanyası…

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) kadın kolları, Kahramanmaraş’ta depremin olduğu bölgelere “Kafeler yapılsın” diyerek çadır ve konteynırların gönderilmesi için kampanya başlattı. Saha çalışması sonucunda diğer ihtiyaçların yanı sıra mutfak malzemelerine de ihtiyaç olduğunu belirleyen AK Parti Kadın Kolları, bu doğrultuda hazırlıklara başladı.

“BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ”

Depremzede vatandaşların yemek ihtiyaçları için yapılan kampanya için AK Parti Genel Merkez şubesi sosyal medya hesabından “Sıcak Sofralar Yeniden Kurulsun… Organizasyonlarımızda mutfak takımı hazırlama heyecanı var ki evimiz ısınsın. Depremzedeler yeniden yemek sofrası kurabilecek İl ve ilçe teşkilatlarımız, “Depremzedelerimizin ocaklarını pişirebilmeleri için gönül rahatlığıyla mutfak takımları hazırlıyoruz. Yaralarımızı birlikte saracağız” denildi.

KIZININ ÇEYİZİNDEN GELENLERLE…

Türkiye’nin birçok ilinden kadınların kolları sıvadığı AK Parti Batman İl Kadın Kolları Başkanı Seval Aksoy, kampanyaya katılan iller arasında yer aldıklarını belirterek, “Meclis üyemiz Yeter Hanım, yün ve çizme hediye ediyor. kızının çeyizi için tuhafiyeye yaptırdı, depremzede ailemize mutfak takımı hediye etti, hediye etti, büfeler yeniden var olsun kampanyamıza destek verdi.

GÖRME ENGELLİLER YARDIMA KOŞUYOR!

Kastamonu AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Serap Ekmekçi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kastamonu Görme Engelliler Derneği’nin “Lokantaları Yeniden Kurun” kampanyamıza destek verdiğini belirterek, “Mutfak seti paketleriyle yardıma koştular. çok duygulandım yaraları birlikte saracağız.”

“DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ!”

AK Parti Genel Merkez Şube Başkanı Ayşe Kesir, kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada, “Kadınlar ve çocuklar için daha çok çalışacağız. Helal olsun.”

BİNGÖL VE SAKARYA VAR!

Mutfak takımları kampanyasına Türkiye’nin dört bir yanından katılırken, Bingöl, Batman, Elazığ, Ardahan, Hakkari, Şırnak, Siirt, Samsun, Ordu, Erzurum, Aksaray, Sakarya, Antalya, Balıkesir, Alanya, Yozgat, Kırşehir, Çankırı, Aksaray, Bunun gibi Kastamonu İlleri, mutfak takımlarını hazırlarken ve paketlerken çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyor. Mutfak takımlarında tencere, tava, çaydanlık, tabak, kase, bardak, çatal, kaşık, kap, ekmek bıçağı ve masa örtüsü vb. mutfak malzemeleri mevcuttur.

Yoruma kapalı.