Ankara’da EGO otobüsü ile minibüs çarpıştı! Yaralılar var

Olay, 30 Ağustos Etimesgut ilçesinde sabah saatlerinde meydana geldi. EGO otobüsü, Etimesgut belediye binası önünde yan yoldan çıkarak yoldan çıkan minibüse çarptı. Kazada hafif yaralanan 4 kişi çevredeki hastanelere sevk edildi.

“OTOBÜSÜN CAMLARI AÇILDI AMA MİNİBÜSÜN CAMLARI KIRILDI”

Mahalle sakinlerinden Sedat Ergün, kazanın bölgedeki ilk kaza olmadığını ve önlem alınması gerektiğini vurgulayarak, “Etimesgut’ta oturuyorum. Evim kazanın olduğu yere çok yakın. Bir ses duydum. evime giderken yüksek ses.otobüs minibüse çarparak kaldırıma sürükledi.ışık direğini parçaladı.ben bunu görünce minibüs şoförü araçtan fırlamış ve yere yattı.sonra Ambulans çağırdık 4 yaralı var burada sık sık kaza oluyor burada yaya geçidi olmasına rağmen insanlar bu kurala uymuyor.

Bir çıkıntı var ama yok. Burada bir trafik ışığına veya trafik polisine ihtiyacınız var. Kazayı gören arkadaşlar belediye otobüsünün çok hızlı olduğunu söyledi. Bir fren işareti bile yok. Burayı kullanan tüm araçlar çok hızlı gidiyor. Bu, Belediye Binası’na baktığı için çok işlek bir caddedir. Belediye otobüsü şoförünün fazla bir şeyi yoktu, hafif yaralandı. Otobüsün ön camı kırıldı ancak minibüsün camları kırıldı. Minibüs sürücüsü de çarpmanın etkisiyle camdan dışarı fırladı” dedi.

Yoruma kapalı.