Antalya’da yangın: İki iş yeri kullanılamaz hale geldi

Edinilen bilgiye göre, saat 19.00 sıralarında Arslanbucak İlçesi Hurdacılar Sitesi’ndeki HZ ve EK’ye ait bitişik işyerlerinden alevler çıktı. Çevredeki vatandaşlar yangını 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.

Bölgeye Kemer ve Antalya’dan itfaiye ekipleri sevk edildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Orman Bölge Müdürlüğü itfaiye ekipleri, hızla büyüyen alevlerin ormanlık alan ve diğer iş yerlerine sıçramaması için büyük çaba sarf etti. Yangının kontrol altına alınması çalışmalarına Kemer belediyesi park ve bahçeler müdürlüğü fıskiyeleri de destek verdi.

Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, yangının iş yerlerine sıçrama ihtimaline karşı önlem almaya çalışan diğer hurdalıkları ve meraklı vatandaşları alevlerden uzak tutmaya çalıştı.

Yarım saatlik çalışmayla kontrol altına alınan yangında yaralananın olmadığı öğrenildi. Yangında iki iş yeri kullanılamaz hale geldi.

Yangınla bağlantılı 3 kişinin ifadelerinin alınması için polis merkezine götürüldüğü öğrenildi. Yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için araştırmalar sürüyor.

Yoruma kapalı.