Arkadaşlarıyla yemek yedikten sonra ölen genç için soruşturma başlatıldı

Küçükçekmece Tepeüstündeki Parkta 6 Kasım Pazar günü yaşanmış olan vakada zehirlenerek ölen genç için vakada şüpheli ölüm öne sürülen sebebi ile savcılık soruşturma başlattı.

Arkadaşıyla parkta oturan 22 yaşındaki Alper Yasin Karaağaç, yiyecek yedikten sonrasında ağzından köpükler gelmeye başladı. Ansızın fenalaşıp yere yığılan Alper Yasin Karaağaç’ın hastaneye kaldırılması için arkadaşı tarafınca sıhhat ekiplerine haber verildi. Ambulans gelmeden yoldan geçen bir vatandaşın aracıyla hususi bir hastaneye kaldırıldı. Vaka yerine gelen polis, parkta araştırma yapmış oldu.

Hastanede meydana getirilen müdahalenin peşinden Karaağaç, Esenyurt’taki bir hastaneye kaldırıldı. İki gün yoğun bakımda kalan genç, meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Meydana getirilen incelemede hekim, Alper Yasin Karaağaç’ın ölümünün şüpheli bulunduğunu raporladı. Bunun üstüne savcılık Karaağaç’ın ölümü ile ilgili soruşturma başlattı.

22 yaşlarında hayata veda eden gencin ailesi ile ise ölüm haberiyle yıkılırken, genç dün ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının peşinden Büyükçekmece’de defnedildi.

Yoruma kapalı.