Balıksırtı Parke Nedir?

Muhtemelen en çok yönlü ahşap türü – hem işlev olarak hem de yüzey işlemlerinin karmaşık olasılıkları nedeniyle – kendisini çok özel bir vurgu olarak Balıksırtı Parke segmentine sokar.

Sağlam ve popüler meşe, balıksırtı desenine yerleştirildiğinde gerçekten göz alıcıdır. Bir yandan minnettar ahşap, akla gelebilecek herhangi bir biçimde işlenebilir ve rafine edilebilir ve diğer yandan, meşenin olağanüstü özellikleri, ahşabı gerçek bir çok yönlü hale getirir. Balıksırtı deseninde meşe parke seçerseniz, evinizin en önemli özelliği kesinlikle zemin olacaktır.

Balıksırtı parke, çok çeşitli ahşap türleri ve renklerde mevcuttur. Tüm çeşitliliği tanımak ve aynı zamanda en sevdiğiniz zemini sanal olarak evinize yerleştirmek için Bizi arayın

Bu ayırt edici yerleştirme deseni, sıra dışı görünümüyle hem büyüleyici eski hem de şık yeni binalara renk katar. Bu özellikle derin mekansal etki, parke şeritlerinin birbirine 90 ° açıyla yerleştirilmesiyle yaratılır. Balıksırtı Parke , parke döşeme yöntemleri arasında gerçek bir klasiktir ve günümüzde hala revaçtadır.

Tasarım isteklerinizin neredeyse hiçbir sınırı yoktur. Geniş çeşitlilikten yararlanın ve kelimenin tam anlamıyla bir vurgu yapın. Adımı seçerken genellikle bir soru ortaya çıkar: Yükseltici kaplanacak mı yoksa duvarla aynı renkte bir kat boya mı verilecek? Kişisel zevkinize ek olarak, günlük kullanılabilirlik de burada önemli bir rol oynar. Üç boyutlu ön kenar ve diğer birçok tasarım seçeneği ile merdiveniniz evinizde gerçekten göz alıcı hale gelir.

Yoruma kapalı.