Bursa İzmir Arası Kaç Km? Otobüsle, Uçakla, Özel Araçla İzmir Bursa Arası Kaç Kilometre Ve Kaç Saat Sürer, Ne Kadar Benzin Yakar?

Bursa İzmir arası kaç saat sürer? Bu soruya direkt olarak dakikasına kadar yanıt vermek ne yazık ki mümkün değildir. Şehirler arası yolculukta pek fazlaca unsur bulunur ve bunların hepsi yolculuğun süresini direkt etkisinde bırakır. Peki ya Bursa İzmir arası otobüsle ne kadar sürer? Otobüs yada uçağın aksine çoğu zaman insanoğlu gideceği yere hususi araçla ne kadar sürede gidebileceklerini öğrenmek isterler. Peki ya Bursa İzmir arası hususi araçla kaç saat sürer?

Bursa İzmir Arası Kaç Km?

İzmir Bursa Arası Kaç Km? sorusu belirli metotlar kullanılarak daha ilkin doğru bir halde ölçülmüştür. Eldeki verilere nazaran Bursa İzmir arası tam 345 kilometredir.

İzmir Bursa Arası Kaç Saat?

İzmir Bursa arası kaç saat? Sorusuna cevap vermek için öncelikli olarak Bursa İzmir arası kaç km? sorusuna cevap vermek gerekir. Yukarıda da belirtildiği benzer biçimde Bursa İzmir arası 345 kilometredir. Molalar hariç İzmir Bursa arası hususi vasıta ile 3 saat ile 3,5 saat içinde gidilebilir. Durum otobüste ise fazlaca farklıdır. Bursa İzmir arası hususi araca nazaran averaj bir saat kadar daha yavaş olacaktır. Peki ya Bursa İzmir ne kadar sürer? Eğer Otobüs kullanılacaksa, İzmir Bursa arasının 4 ila 4,5 saat içinde süreceği düşünülmektedir…

Bursa İzmir Yeni Otoban Yolu Kaç Km?

Bursa İzmir yeni otoban yolu kaç km? sorusu iki kent söz mevzusu olduğu süre en fazlaca sorulan sorulardan bir tanesidir. Eldeki verilere nazaran yeni yapılmış olan ve Bursa’nın da üstünden geçen İstanbul – İzmir otoyolu projesi yardımıyla 322 kilometreye inmekte ve averaj seyahat süresini 2 saat 50 dakikaya indirmektedir.

İzmir Bursa Arası Parasız Yol Kaç Km?

İzmir Bursa arası kaç saat sürer? Sorusunun yanıtı birazcık da şoförlerin hangi güzergahı kullandığı ile alakalıdır. Bursa İzmir içinde yeni otoban yolunu kullanacak olan bir şahıs 2 saat 50 dakika benzer biçimde bir sürede İzmir Bursa arası uzun yol yapabiliyorken, İzmir Bursa arası parasız yol tercih edildiğinde yol 345 kilometreye uzayacak ve seyahat süresi de 3 saat 15 dakika ile 3 saat 45 dakika içinde değişkenlik gösterecektir.

Yoruma kapalı.