Denize atlayan genç kızın hayatını polis kurtardı

Kadıköy Rıhtımda dün sabah saatlerinde meydana gelen vaka iddialara nazaran şöyleki yaşandı. İskeleye gelen genç bir kız bir süre kenarda bekledikten sonrasında aniden kendisini denize bıraktı. Bir süre çırpındı, peşinden hareketsiz kaldı. Çevredekilerin panikle bağırmaları üstüne Rıhtımda görevli polis memuru M.Ç. genç kızı kurtarmak için bir an bile tereddüt etmeden denize atladı.

Denize atlayan genç kızın yaşamını polis kurtardı | Video

Uzun uğraşlar ve çevredekilerin de yardımıyla genç kız ölmekten kurtarıldı. O anlamış olur ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Polis memuru ve yaşamını kurtardığı genç kız derhal hastaneye kaldırıldı. İkisinin de sıhhat durumunun iyi olduğu öğrenildi. Genç kızın 2021 senesinde anne ve babasını kaybetmiş olduğu ve bu vefatların peşinden bir süredir ruhsal tedavi görmüş olduğu öğrenildi.

Bir üniversitede psikoloji kısmı talebesi olan genç kızın daha ilkin de bu şekilde bir girişimde bulunmuş olduğu iddia edilirken ailesinin de 4 gündür kendisini aramış olduğu geçmişte de yitik başvurularında bulunulduğu öğrenildi.

Yoruma kapalı.