En Soğuk Espriler 2022

En Soğuk Espriler 2022

 

 

Birbirinden bayat, iğrenç esprilerle insanları hayattan soğutmaya ne dersiniz? Böyle söylediğimize bakmayın, biz de işin gırgırındayız. Adı üzerinde ‘soğuk’ espri ve –deyim yerindeyse- fazla şey etmemek gerekiyor.

Saçma olduğu için güldürmekte son derece başarılı soğuk espriler komik olmak isteyen kişilere hitap ediyor.

Farklı Soğuk Espriler Güncel

Espri yapabilmek zekâ seviyesinin yüksek olduğunu gösteren bir davranış şeklinde değerlendiriliyor. Zira bunlar, gerçekten ince nüanslar barındırıyor.

İnsanları güldürerek motive eden, moralini düzelten, enerji veren, günlerinin güzel geçmesini sağlayan espriler herkesin temel ihtiyacı. En komik, en soğuk espriler hayata anlam katan detaylar bir bakıma.

Siz de kendinizi yahut sevdiklerinizi güldürmeyi mi arzu ediyorsunuz? Öyleyse tüm soğuk esprileri bir araya getiren Kocamanbisite.com adresine uğrayın!

En Yeni İğrenç Espriler 2022

Artık demode olmuş esprilerden sıkıldıysanız, değişik bir şeyler arıyorsanız bahsettiğimiz platform tam size göre! Birilerini sinir küplerine bindirmek istiyorsanız bu soğuk esprilerle ona psikolojik işkence yapabilirsiniz!

Elbette biz de şu an soğuk bir espri yapıyoruz, ciddiye almanıza gerek yok. Ancak soğuk esprilerin gerçekten de böyle bir etki bıraktığı inkâr edilemez. Yine de soğuk espriler sorulu cevaplı olduğunda daha komik hâle geldiği şüphesiz.

Canı sıkkın olan birine moral vermek, düşük enerjisini yükseltmek istiyorsanız bu soğuk esprilerden yardım alabilirsiniz. Böylece sorunlarından uzaklaşıp o an biraz gülümsemesini sağlayabilirsiniz. Emin olun ki size minnettarlık duyacak ve bu davranış aranızdaki bağı güçlendirecektir. Siz de soğuk esprilerle üzgün kişileri olumsuz duygularından bir nebze olsun arındırabilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.