Eskişehir Antalya Arası Kaç KM? Eskişehir Antalya Arası Kaç Kilometre, Kaç Saat Sürer ve Ne Kadar Benzin Yakar?

Eskişehir ve Antalya illeri İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinin gözde şehirleri arasında yer almaktadır. Bazı durumlarda bu iki şehir arasında seyahat etmeyi bile düşünebilirsiniz. Bu gezi birkaç yolla planlanabilir. Her aracın parasal değeri ve seyahat süresi birbirinden farklıdır. Antalya Eskişehir arası özel araç, uçak, otobüs ile kaç kilometre ve kaç saat sürer sorularının cevapları yazımızın devamında.

ANTALYA ESKİŞEHİR’DEN ÖZEL ARAÇLA KAÇ SAAT SÜRER?

Eskişehir – Antalya arası mesafe 416 km’dir. Bu mesafeyi kendi özel aracınızla giderseniz yolculuğunuz yaklaşık 5 saat sürecektir. İki şehir arasındaki aktarma noktalarından yararlanarak rotanızı planlayabilir ve mola verebilirsiniz.

ANTALYA’DAN ESKİŞEHİR’E KAÇ SAAT SÜRER?

Havayollarının Antalya-Eskişehir arasında direkt uçuşları yoktur. Bu nedenle uçuşlar aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir. Havayolu, Eskişehir Antalya’ya seyahat için uygun bir seçim değildir.

ANTALYA ESKİŞEHİR İLE ANTALYA ARASI KAÇ SAAT SÜRER?

Antalya ile Eskişehir arasında seyahat etmeyi planlıyorsanız otobüsle seyahat etmeyi de düşünebilirsiniz. İki şehir arasındaki seyahat planlarını inceleyerek kendi güzergahınızı oluşturabilirsiniz. Otobüs ile bu mesafe 5 saat 30 dakika ile 6 saat arasında sürecektir.

Yoruma kapalı.