Gençlerden LGBT dayatmasına isyan: Ülkemizi cinsel kimlik siyasetiyle bölmeye çalışıyor başaramayacaklar!

Avrupa Birliği’nden alınan fonlarla desteklenen UniQuir Derneği, devlet üniversitelerinde cinsiyet nötrleştirme faaliyetleri yürütmektedir. Çeşitli şirketler aracılığıyla üniversitelerde etkinlikler düzenleyen UniKuir, Ege Üniversitesi’nde bir toplantı düzenledi. Aydınlık haberine göre; Türkiye Gençlik Birliği (TGB), Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ve Büyük Aile Platformu, toplumsal cinsiyet nötralizasyonu hareketini yayan ÜniKuir’e tepki gösterdi.
Netflix, Disney+, Onur Yürüyüşleri, çizgi filmler, çocuk kitapları, animeler, mangalar… Her tarafta farklı cinsiyetteki kadın ve erkekler empoze ediliyor. Henüz ilkokula başlamamış olan Caillou bile artık masum değildir. Eşcinsellik dijital medyada normalleştiriliyor. Ergenliğin doğal süreci olan kimlik arayışı, Batı pompalı bu fırtınada aseksüelleşmeye evriliyor. Emperyalizm bu sefer kadın ve erkekten farklı cinsiyetler üreterek gençleri ulusal kimliklerinden koparmayı hedefliyor. Ekranlardan, kitap sayfalarından başlayan dayatma, üniversitelerde adeta kemikleşmiş durumda. AB destekli UniKuir bugün Ege Üniversitesi’nde bir toplantı düzenledi. Türkiye Gençlik Birliği, toplumsal cinsiyet nötralizasyon hareketini gençler arasında yaygınlaştıran gruplara çeşitli etkinliklerle tepki gösteriyor. TGB üyeleri, Ege Üniversitesi Rektörlüğünden bu grupların faaliyetlerine izin vermemesini istedi.
Ege Üniversitesi’nde piknik adı altında yapılacak olan toplantıya karşı üniversitede basın açıklaması yapıldı ve üniversite yönetiminden etkinliğin iptal edilmesi istendi. ÜniKuir’in düzenlediği toplantıya yurt dışından finanse edilen Kaos GL Derneği de destek veriyor. TMO adına açıklama yapan Ege Üniversitesi öğrencisi ve TGB İl Başkan Yardımcısı İzmir Özer Çelik, “Bu piknikle Ege Üniversitesi içindeki LGBT dayatmasını normalleştirmek ve meşrulaştırmak istiyorlar. L LGBT ideolojisi başta olmak üzere tüm dünyaya empoze ediliyor.” ABD ve Batı dünyası tarafından çeşitli yollarla ülkemize saldırmak”. dedi.

‘LGBT PROPAGANDASI ​​AB PROJESİ KAPSAMINDA’

LGBT dayatmasının toplumun temel taşı olan aileyi hedef aldığını belirten Çelik, sözlerine şöyle devam etti: “Cinsel tercih özgürlüğü, cinsellik, cinsiyet ayrımcılığına karşı mücadele gibi uzaktan yakından uzaktan yakından alakası olmayan kavramlarla insanlar cinsiyetlerine ve doğalarına yabancılaştırılıyor. ilim, tabiat, hukuk ve ahlak ile ilgili.Kadın erkek eşitliği yoktur.Bugün milletimizin etnik, dini, mezhepsel ve cinsiyetçi ayrımının temel direği LGBT dayatmaları ile yapılırken haysiyet dayatmaları ile ayaklar altına alınmaktadır. Toplumumuzda LGBT, yolsuzluk ve şiddet teşvik ediliyor LGBT’yi savunan kuruluşlar AB ve ABD tarafından finanse ediliyor LGBT dayatması è bugün Avrupa ülkelerinde düzenlenen Onur Yürüyüşlerinde çocukların çıplak bedenleri teşhir ediliyor, çocuklar istismar ediliyor, uydurma cinsel kimlikler dayatılıyor. -9 yaşındakiler.
“Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri LGBT organizasyonlarına her yıl milyonlarca dolar harcıyor. Avrupa Birliği projesi kapsamında üniversitelerde LGBTİ projelerini yürütmekle görevli olan ÜniKuir Derneği, her yıl “Avrupa Birliği’nden” para alıyor. ABD ve AB, ülkemizdeki yozlaşmış gençlere, kadın-erkek eşitliğini teşvik eden, bunu mahvetmek, çocuklarımızın geleceğini karartmak isteyen LGBT derneklerine mali destek sağlıyor.

‘EGE ÜNİVERSİTESİ’NİN HAYATTA GELECEĞİ KİMDİR?’

“Türk gençliğini LGBT aktivisti haline getiremezsiniz. Piknik, yürüyüş, kültür sanat adı altında gençleri kendi cinsiyetinden uzaklaştıramazsınız. Ege Üniversitesi yönetimi, Batı’nın gençleri cinsellikten arındırma saldırısına izin vermemeli. Avrupa’dan milyonlarca liralık fon alan ve okulumuzda resmi olmayan bu derneğin üniversitemizde faaliyet yürütmesi mümkün değildir. Üniversitemiz bu korsan faaliyete son vermelidir.

‘LGBT’NİN DEĞİL BİLİM Yurdu’

“Ege Üniversitesi’nin bilim yapmak, öğrencilerini hayata hazırlamak, Türkiye’ye faydalı vatandaşlar yetiştirmek, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak gibi hedefleri bu etkinlikle bağdaşmaz. Üniversitelerdeki LGBT kulüplerinin amacı nedir? L US emperyalizm daha önce de Türk gençliğini etnik ve mezhepsel olarak bölmeye çalıştı, başaramadı, sağı soluna bölmeye çalıştı, başaramadı, şimdi de cinsiyet kimliği siyasetiyle bölmeye çalışıyor, başaramayacaklar .Üniversitelerimizde AB ve ABD fonlarıyla LGBT uygulama aracı olan kulüplere izin vermeyeceğiz.Mevcut kulüpler de derhal kapatılacak!”

ÜNİVERSİTELERDEKİ DURUMU BİLDİRDİLER

Aydınlık, 20 devlet üniversitesinde sivil toplum kuruluşlarının Avrupa Birliği (AB) fonlarıyla başlattığı LGBTİ+ projesini 4 Temmuz 2022’de gündemine aldı. Ankara’da 8, İstanbul’da 12 devlet üniversitesinde yürütülen proje kapsamında “öğrencilerin insan haklarına erişimi ve üniversitelerde maruz kaldıkları ayrımcılık” kınandı. Proje koordinatörleri, “Türkiye’de LGBTİ+ haklarının üniversiteler tarafından sistematik olarak izlenmesinin temellerinin atılmasını” hedefliyor. duyuru.

Yoruma kapalı.