İstanbul’da yılbaşı tedbirleri kapsamında bazı caddeler trafiğe kapatılacak

KADIKÖY’DE KAPATILACAK YOLLAR

Kadıköy’de saat 18.00’den itibaren Söğütlüçeşme Caddesi – Bestekar Dilhayat Sokağı kesişimi, General Asım Gündüz Caddesi – Kırtasiyeci Sokak kesişimi ve General Asım Gündüz Caddesi – Serasker Caddesi kesişimi trafiğe kapatılacak.

Caferağa Mahallesi’nde; General Asım Gündüz Caddesi ile Nailbey, Nazmi Bey, Sakız Gülü, Dr. İhsan Ünlüer ve Ozan Latifi sokaklar kesişimleri, Dr. Esat Işık Caddesi – Badem Altı Sokak kesişimi, Badem Altı Sokak ile Ruşenağa Sokak, Dalga Sokak, Moda Caddesi, Fırıldak Sokak, Gürbüztürk Sokak ve Cemal Süreya Sokak kesişimleri, Mühürdar Caddesi ile Damga Sokak ve Albay Faik Sözener Caddesi kesişimleri, Albay Faik Sözener Caddesi ile Misbah Muayyes Sokak ve Muvakkithane Caddesi kesişimleri, Rıhtım Sahil Rıhtım Sokak ile Albay Faik Sözener Caddesi kesişimi Moda yönü trafiğe kapalı olacak.

Caddebostan Mahallesi’nde; Caddebostan İskele Sokak ve bu güzergaha bağlanan tüm cadde ve sokak kesişimleri trafiğe kapatılacak.

Kadıköy’de kapatılacak bu yollara alternatif olarak General Asım Gündüz, Dr. Esat Işık, Rıhtım ve Söğütlüçeşme caddeleri, Çetin Emeç Bulvarı, Abdulkadir Noyan Sokak kullanılabilecek.

YÜRÜYÜŞ DOLAYISIYLA TRAFİĞE KAPATILACAK YOLLAR

Öte taraftan, Kadıköy Rum Ortodoks Cemaati Kiliseleri yürüyüşü esnasında da bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Buna bakılırsa, 10.00-10.30 saatlerinde Caferağa Mahallesi’nde; General Asım Gündüz Caddesi ile Nail Bey, Kalfaoğlu, Nazmi Bey, Nevzemin, Sakız Gülü, Halil Ethem, Kuzu Kestane, Dr. İhsan Ünlüer ve Soner sokaklar kesişimleri trafiğe kapalı olacak.

Sürücüler alternatif olarak Canan ve Hacı Şükrü sokaklar ile Dr. Esat Işık Caddesi’ni kullanabilecek.


Yoruma kapalı.