Köpek gezdirirken husumetlisini gördü suikast silahıyla vurup kaçtı!

Beyoğlu Kılıç Ali Paşa Mahallesinde dün akşam saatlerinde sokak içinde silahlı kavga ve yaralama vakası meydana geldi. İhbar üstüne vaka yerine giden Beyoğlu Asayiş Ofis Amirliği ekipleri vakada iki el ateş edilmiş olduğu ve M.G.’nin bacağından yaralandığını tespit etti. Hastaneye kaldırılan M.G.’nin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

KISA SÜREDE KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Beyoğlu İlçe Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği ekipleri, derhal vaka yerinde kamera incelemesinde bulunmuş oldu. Meydana getirilen detaylı emek harcamalar sonucunda dakikalar içinde şüphelinin A.G. olduğu tespit edildi.

SUİKAST SİLAHI İLE YAKALANDI

Kimliği tespit edilen şüpheli aynı gece Beşiktaş Baltalimanı’nda yakalandı. Beyoğlu Polisi şüpheliyle beraber vakada kullandığı değerlendirilen anahtarlık şeklinde üstünde iki tane ateşlemeye yarayan düğmenin olduğu suikast silahını da ele geçirdi. Mevzu ile ilgili yakalanan şüpheli kişi hakkında “Kasten Öldürmeye Girişim ve 6136 SKM” suçlarından yürütülen soruşturma işlemlerinin fazlaca yönlü olarak devam etmiş olduğu öğrenildi.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Mevzuyla ilgili ortaya çıkan güvenlik kamera görüntülerinde de şüpheli şahsın arkadaşıyla beraber yolda yürürken karşısına çıkan husumetlisine suikast silahı ile peş peşe ateş etmiş olduğu görülüyor.

Yoruma kapalı.