Şarkıcı Kurtuluş Kuş hakkında cinsel saldırı davası! ‘Bakire olduğumu söyledim ama…’

‘BAKİRE OLDUĞUMU SÖYLEDİM’

Kurtuluşun, odada kendisini birden yataktan arkaya doğru ittiğini belirten B.B., şöyleki devam etti: “Öpeceğini düşündüm. İlk geldiğimde de yanağımdan öpmüştü. Üstüme çıktı. Kolumu ve ağzımı tuttu. İstemediğimi, bakire olduğumu söyledim. Feryat attım fakat durmadı. Kıyafetlerim yırtıldı. Olayın arkasından arkadaşlarımı aradım ve beni almalarını istedim. Onlarla Şirince’ye döndüm. Ondan sonra otelden eve gitmek için ayrıldım.

Yaşadıklarım sebebiyle, yolda arabayı uçuruma sürmek istedim fakat dostlarım beni sakinleştirdi. Bir süre bu durumu aileme anlatamadım. Günlerce kimselerle konuşmadım. Aileme, ‘İş yerinde sıkıntılar yaşıyorum’ dedim ve işimden çekilme ettim. Durumu aileme anlatmadan ilkin annem bavulumu açmış ve kıyafetlerimdeki yırtıklar ile kan lekelerini görmüş. Ondan sonra anneme olanları anlattım. Kurtuluş’u birkaç kere aradım. Yanıt vermedi. Ondan sonra, ‘Akrabalarım durumu öğrendi’ diye bildiri attım. Saniyesinde beni aradı. Ona, ‘Babam seninle konuşmak istiyor’ dedim. Kabul etmedi. Annem telefonu alınca da ‘Kızınız daha ilkin de birçok kişiyle ilişki yaşamış. Adliyeye gidebilirsiniz’ diye yanıt verdi.”

B.B. yaşanmış olan vaka sebebiyle ruhsal tedavi gördüğünü de kaydetti. Tarafların dinlenmesinin arkasından mahkeme heyeti, 8 tanıktan yalnız 3’nün duruşmaya gelmesi sebebiyle öteki tanıkların da dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

Yoruma kapalı.