SON DAKİKA | Bahçeli’den zehir zemberek sözler! “Kılıçdaroğlu paravan adaydır”

Saklanacak veya saklanacak başka bir şey yok. Cumhur İttifakı ise sönmeyecek umudun, silinmeyecek ufkun, solmayacak talih ve huzurun simgesi olarak Türk milletinin bizzat simgesi haline gelmiş, daha belirgin ve köklü bir gün olmuştur. güne göre. Özellikle AB ve ABD’nin ön düzeni, sinsi taktikleri, yabancı ajan ve taşeronların kışkırtması, HDP’nin Kılıçdaroğlu’na eklemlenmesi, bölücü terör örgütü PKK’nın eli kanlı liderlerinden CHP’ye destek mesajları ve İYİ Parti çok ciddi ve tehlikeli, senaryonun gerçekleştiğini kanıtladı.

CUMHURİYET İTTİFAKI DEVLETİ AHLAKİ, ASİL, MİLLİ VE YERLİDİR

Kim Türkiye’nin yanında, kim karşısında somutlaştı. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuruluş ilke ve ilkeleri doğrultusunda aydınlık bir geleceğe taşımak isteyen dürüst insanların evlatları ile siyasi hedefi teröristlerden arındırma ve özerkliğe kapı aralamayı hedefleyen sorunlu ve sorumsuz siyasi kusurları var. bir nehrin iki yakası gibi ayrılmıştı. Ayrıca, görünüşe göre köyün artık bir rehbere ihtiyacı yoktu. Türk ve Türk asrı vizyonunu gerçekleştirmek için, fazilet ve fedakarlık ruhunda buluşan millî gönüller ile Cumhuriyet’in yeni asrını eşik sayan şerefsizler arasında kapanmaz bir uçurum açılmıştır. bölünme, parçalanma ve federasyon fırsatları. Halk İttifakı’nın konumu ahlaki, asil, ulusal ve yereldir.

Bu gerçeğin altını oymak isteyen naiflerin koalisyonun yamasız gözyaşlarına, onarılamaz çatlaklarına ve uzlaşmaz açıklarına dikkatle odaklanması tutarlılık adına zaruri ve zorunludur.

Bilhassa Cumhur İttifakı, cumhuriyetin bütün özelliklerini, bütün güzelliklerini, temel ve ortak değerlerden uzak olmayan bütün siyasi mutabakatları ayrıntıları da ihmal etmeden sahiplenir.

Zillet ittifakı ayrılıkçılığın ve Türkiye karşıtlığının ağırlık merkezi iken, Millet İttifakı ise milli ve manevi kabuller etrafında kenetlenmiş, mensubu olmaktan gurur duyduğu halklarımızın her birinin kardeşliğin kaynağı ve pınarıdır. Türk milleti ile

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE YÖNELİK YANLIŞ VE ÖLÜMSÜZ BAŞVURU TALEPLERİNİ DİKKATLE TAKİP EDİYORUZ.

Son günlerde Hür Dava Partisi ekseninde yoğunlaşan ve tezahür eden Milliyetçi Hareket Partisi’ne yöneltilen sanal tartışmaları, hedefli tartışmaları, asılsız ve ahlaksız suçlamaları takip ettik. Gazete köşe yazılarında, televizyon ekranlarında ve siyasi mitinglerde suçlu müvekkillerin Partimizi işin içine katmak ve Halk İttifakını yıpratmak amacıyla gerçekleri bağlamından koparmak için yarıştıkları anlaşılmaktadır. Ama bu yarışın ne sonu var ne de sonu.

Yoruma kapalı.