Ucuz Ulaşım Herkesin Hakkı

Ucuz Ulaşım Herkesin Hakkı…

Ulaşımın oldukça pahalı olduğu şu dönemde, bir yerden bir yere giderken çok kaliteli bir yolculuk geçirip üzerine bir de çok uygun ücretler ödeyebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ne kadar kusursuz bir hizmet sunduğumuzu siz de göreceksiniz. İşini benimseyerek ve en iyi şekilde yapan bir ekiple çalışmaktayız. Sitemize girdiğiniz zaman hem bir fiyat listesi görecek hem de uygulama göreceksiniz. bulunduğunuz yeri ve gitmek istediğiniz yeri o bölüme girdiğiniz zaman, öncesinden ödemeniz gereken ücreti öğrenebilirsiniz.

Hemen her yerde kredi kartları geçtiği için nakit taşıma alışkanlığımızdan da zamanla uzaklaşmaktayız. Aracımıza bindiğiniz zaman nakit paranız yoksa kartla ödeme de yapabilirsiniz.

İstanbul’un her noktasını ve tüm güzergahları çok iyi bilen ekip arkadaşlarımız sizleri en kestirme yerlerden gitmek istediğiniz yere götürecektir. Sizlerden daha fazla ücret almak için yolu uzatmak gibi bir durum söz konusu bile değildir.

Aynı zamanda Beylikdüzü korsan taksi numaramızı aradığınız zaman, kısa mesafeler için endişelenmenize de gerek yoktur. Bizim için nereye gittiğiniz veya kaç km gittiğiniz önemli değildir. Bizim için araçlarımızda en güvenilir ve kaliteli şekilde yolculuk yapmanız önemlidir. Bunun için de her an çalışmalarımızı yapmaktayız.

Bizimle ilgili herhangi bir şikayetiniz veya beklentiniz olduğunda, bunu bize dilediğiniz zaman söyleyebilirsiniz. Beklentileriniz bizim için çok önemli çünkü kurulduğumuz ilk andan beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Korsan Taksi 7/24 Hizmetinizde

Esenyurt korsan taksi 7/24 hizmetinizde olan bir taksi firmasıdır. Bir taksi firmasından beklediğiniz her türlü özelliğe sahip olduğumuzu söylemek isteriz.

  • Oldukça geniş olan bir araç filomuz vardır. Taksi talep ettiğiniz zaman dilediğiniz modelde taksi isteyebilirsiniz.
  • Konforlu, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktayız.
  • Klimalı, konforlu araçlara sahibiz.
  • Araçlarımızın bakımını düzenli olarak yaptırıyoruz.
  • Günün her saati aynı kalitede hizmet veriyoruz.
  • Her zaman ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

Başlıca bu nedenlerden dolayı tercih edilmekteyiz. Hem çekinmeden hem de güvenerek firmamıza abone olabilirsiniz. Taksi firmamıza abone olduğunuz zaman, her aradığınızda adres belirtmenize gerek yoktur. Siz arar aramaz, bulunduğunuz yere konforlu araçlarımızdan birini göndereceğiz. Böylece siz de mağdur olmadan, gitmek istediğiniz yere en konforlu şekilde gideceksiniz. Bu sebeple kurulduğumuz ilk andan beri yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hepinize iyi yolculuklar dileriz.

 

Yoruma kapalı.