Uzunçayır Metrobüs Durağı Nerede? Yol Tarifi İle Metro ve Otobüsle Uzunçayır Metrobüs Durağı’na Nasıl Gidilir, Hangi Hatlar Geçiyor?

Uzunçayır Metrobüs Durağına bazı toplu taşıma hatlarıyla ulaşım oldukça mümkündür. Çoğu zaman otobüs, tren ve metroyla bu metrobüs hattına gitmek mümkündür. Bunun yanında bu metrobüs durağından bazı bölgelere aktarma yapılabilmektedir. Ek olarak Uzunçayır Metrobüs Durağının yol tarifi de büyük ehemmiyet taşımaktadır. Buna gore Uzunçayır Metrobüs Durağından hangi hatlar geçiyor? Uzunçayır Metrobüs Durağına yol tarifi ile iyi mi gidilir? Sorularının yanıtı…

Uzunçayır Metrobüs Durağı Nerede?

Uzunçayır Metrobüs Durağı ilk olarak Üsküdar çevresinde yer edinen bir metrobüs durağıdır. Konum olaraksa Kadıköy’de bulunmaktadır. Yol tarifiyle ise Ünalan bölgesinde yer edinen ve Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne oldukca kısa bir adım atma mesafesinde bulunan duraktır. Uzunçayır Metrobüs Durağının adresi ise şu şekildedir:

  • Hasanpaşa, 34722 Kadıköy/İstanbul

Uzunçayır Metrobüs Durağından Geçen Hatlar

Uzunçayır Metrobüs Durağına otobüs, tren ve metroyla gidilebilmektedir. Bu açıdan baktığımızda ulaşılması kolay olan metrobüs hatlarından birisidir. Üsküdar bölgesinde en oldukca ziyaret edilen noktalardan kabul edilen Uzunçayır Metrobüs Durağından geçen hatlar şu şekildedir:

  • Otobüs: 15BK, 16A, 19EK, 20Ü, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M4, M5

Uzunçayır Metrobüs Metro Aktarma Iyi mi Yapılır?

Uzunçayır Metrobüs Durağından çoğunlukla metroya aktarma yapılmaktadır. Bundan dolayı birçok şahıs hangi gideceği yer için hangi metro hattını kullanarak aktarma yapacağını öğrenmek istemektedir. Bu bağlamda Uzunçayır Metrobüs Durağında indikten sonrasında lüzumlu bağlantı yollarını kullanarak M4 ve M5 metro hatlarından aktarma yapabilirsiniz.

Yoruma kapalı.