Zeytinburnu’nda gece yarısı korkutan yangın! Teknoloji mağazası alev aldı

Yangın, Merkezefendi Mahallesi’nde saat 01.00 sıralarında çıktı. Edinilen bilgiye göre, Mevlana Caddesi üzerinde teknolojik ürünlerin satıldığı bir dükkanın arka tarafından dumanların yükseldiğini gören çevre sakinleri itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

YANGINA ZAMANINDA MÜDAHALE YANGININ BÜYÜMESİNİ ÖNLEDİ

Bu sırada teknolojik ürünlerin satıldığı dükkandan alevler yükselirken, kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri çeşitli noktalardan yangına müdahale etti. Polis ekipleri çevrede önlem alırken, sağlık ekipleri de herhangi bir olumsuzluğa karşı hazır bulundu. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile yangın söndürülerek söndürüldü. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken, dükkanda hasar oluştu.

“YANGIN ZAMANINDA VE MÜDAHALEDE GELDİ”

Alevlerin yükseldiğini gören Gaffur Akyüz, “Güvenlik arkadaşlarıyla oturuyorduk. Alarmın çaldığını gördük, içeride hırsız var sandık. Mağaza güvenliğine haber verdik, o an dumanlar yükselmeye başladı. Arkadaşlar” İtfaiye ekipleri çok hızlı geldi.Zamanında müdahale ettiler.Alevlerin yukarıdaki klimalardan çıktığını düşünüyoruz.Bu ikinci kez oluyor,buradaki yangın bu. Patlama sesleri geldi, içeride camlar patladı. Yaralı yok. İtfaiye ekipleri yangının çıkış sebebini araştırırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

MOBİL KAMERADAKİ ALEVLER

Dükkandan yükselen alevler, vatandaşların cep telefonuyla çektiği görüntülere yansıdı. Görüntülerde dükkanın arka tarafından alevlerin yükseldiğini, itfaiye ekiplerinin alevlere müdahale ettiğini görüyoruz.

Yoruma kapalı.