Adana’nın En Meşhur Kebapçısı Fikr-et!

Adana’nın en meşhur kebapçısı unvanını almak oldukça zorudur. Et denince akla Türkiye sınırları içerisinde neresi gelir diye sorulsa şüphesiz ki birçok kişinin ortak fikri Adana’dır. Bir kebaba ismini vermiş bu şehirde pişirme ve yemek konusunda farklı çeşitleri görmek elbette ki mümkündür. Fikr-et restoranları da bu pişirme konusuna yeni bir bakış açısı getirerek Steak, kebap ve hamburger konusunu Adana’ya duyuran mekânlardan birisi olmuştur. Özellikle kebap etleri kalitesi bakımından adana halkının gönlünü kazanmayı başarmış mekânlar arasında olan Fikr-et sizleri farklı menüleri ile karşılamakta. Bu kadar büyük ve geniş bir gastronomi şehrinde elbette ki kebap yenecek yer sayısı da oldukça fazladır. Adana için en iyi kebap yenecek yerler veya en meşhur kebapçılar aratıldığında karşınıza yüzlerce seçenek çıkabilir.

Bu seçenekler arasında özellikle en tercih edilenlerine ulaşabilmek için yerli halkın daha sıklıkla gittiği mekânları seçmek sizleri doğru bir noktaya yönlendirecektir. Adana’nın en meşhur kebapçısı lisesinde başı çeken Fikr-et restoranları en başta kaliteli et seçimi ve yüksek kalitede ürün kullanmasıyla en başta yerini alabilmektedir. Fikr-et hem fiyat performans hem de geniş ürün yelpazesi sayesinde birçok kişinin uğrak noktası haline gelmiştir. Yerli halkın bu restoranı fazlasıyla tercih etmesinin sebebi geleneksel Adana lezzetlerini en uygun fiyata bulabilecekleri bir mekân olabilmesidir.  Fikr-et restoranları Nuh Ocakbaşı olara kurulmuş ve markayı bu güne kadar birim ve tecrübe ile getirmiş bir restorandır.  Markanın bu geleneksel kebap çeşitlerinde olan hâkimiyeti sayesinde gerçek Adana kebap severlerin uğrak noktası haline gelmiştir.

 

Hamburger adana

Hamburger denince akla ilk gelen yer Amerika’dır. Hamburgerin ana vatanı olan Amerika bu ürünü dünya pazarına sunduğu günden beri dünyanın birçok yerinde farklı versiyonları ortaya çıkmış ve sıklıkla tüketilen hazır gıdalar arasına girmiştir. Her ülkede ve yörede kendi damak zevklerine göre uyarlanıldığından hamburger çeşitleri oldukça fazladır. Türk usulü hamburger de şüphesiz ki bizlerin damak zevkine en uygun olan hamburger olacaktır. Kıymanın ve köftenin enfes tadını, taze ekmeği, sebzeleri ve sosları sayesinde bizler de kendi usulümüze uygun hamburgerin arayışına girdik. Fikr-et restoranları farklı çeşitte Hamburger Adana bölgesinde tanıtan bir firma olmuştur.

Lezzet festivallerinde yoğun ilgi görülen dev hamburger şovlarının ardından Fikr-et kendi hamburgerini üretmekle kalmamış aynı zamanda bu alanda Franchising yaparak şubeleşmeye de başlamıştır. Sizler de eşsiz Fikr-et hamburgerlerini denemek isterseniz Türkmenbaşı ve Atikop şubelerini ziyaret edebilir veya online sipariş seçeneklerini kullanarak hamburgerlerinizi evinizin konforunda yiyebilirisiniz. Hamburger Adana seçeneklerimiz arasından Lokum burger ve Fikr-et burger spesiyallerimizi deneyerek sizler de bu lezzet şölenine ortak olabilirsiniz. Hamburger dışında Fikr-et steak house bu alanda özellikle zengin menü içeriği ve yaptığı yeni eklemekler ile herkesin damak zevkine uygun bir yiyecek bulabileceği nadir mekânlardan birisidir. Hem geleneksel hem de modern mutfağın bir arada bulunduğu restoranımızda özellikle geleneksel severler için kebap ve fırın çeşitleri, modern mutfak tercih edenler için de hamburger ve köfte menülerimiz bulunmaktadır.

Adana burgerci

Adana burgerci alanında bir gastronomi şehri olarak çok fazla seçeneğin olduğu fakat uygun fiyatlı ve güvenilir bir burger deneyimi yaşayabilinecek restoranların sınırlı sayıda olduğu bir yerdir. Adana bölgesi özellikle burger alanında son yıllarda kendini geliştirmiş ve bu konuda da Fikr-et restoranlarının lezzet festivallerindeki burger şovları ciddi katkıda bulunmuştur. Lokum burger, benzersiz tatlarla donatılmış ve eşsiz soslarla hazırlanan bir çeşididir. Bunun yanı sıra özel spesiyallerimizden olan Fikr-et burger de kesinlikle denenmesi gereken özel karışımlarla elde edilmiş bir lezzet harmanıdır. Burger alanında yapılan bu gelişmeler ve öncülükler neticesinde birçok kişinin tercihi olmasının yanı sıra şubeleşerek bu lezzet şölenini de büyütmeyi hedefleyen Fikr-et Franchise hizmetine de başlamıştır.

Esas niyet şubeleşerek kaliteyi düşürmek değil büyüyerek kaliteyi de büyütmektir. Hangi şubede olursa olsun Fikr-et hizmet kalitesi ve güvencesiyle çalışılmaktadır. Sizler de adana burgerci alanında bir arayış içerisindeyseniz Fikr-et burgerlerine göz atabilir ve kaliteyi uygun fiyata yeme deneyimini yaşayabilirisiniz.  Adana burgerci alanında sizler d restoranlarımızı ziyaret ederek lokum burger ve Fikr-et spesiyallerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz bizimle burger alanında iş ortaklığında bulunabilir ve markamız çatısı altında franchise hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Büyük bir aile olma yolunda sizler de bu yolu bizimle yürüyerek Fikr-et burger franchise sayesinde şubenizi açabilirsiniz.  Her daim Fikr-et kalitesinde ve güvencesinde hizmet yolculuğumuzda siz de bizimle bu yol yürüyün, siz de Fikr-et burger şubesinin sahibi olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir