Buckingham Sarayı'nın ışıkları 1 saatliğine kapatılacak! Açıklama bugün yapıldı: Destek için…

Dünyanın en büyük çevre kampanyaları arasında yer alan “Dünya Saati” hareketinde milyonlarca kişi ve kurum, iklim değişikliğine dikkat çekmek için ışıkları 1 saat süreyle kapatıyor.

Buckingham Sarayı tarafından bugün yayımlanan basın açıklamasında, dünya çapında her yıl düzenlenen Dünya Saati hareketine destek amacıyla Buckingham ve Windsor kraliyet saraylarının ışıklarının saat 20.30'da bir saat süreyle kapatılacağı belirtildi. Dünya Doğayı Koruma Vakfı'nın (WWF) çağrısıyla. Dünya Saati, çevre bilincini artırmak amacıyla her yıl Mart ayının son haftası Cumartesi günü ışıkların kapatıldığı küresel bir hareket olarak biliniyor. (DHA)

Bu içerik Hande Dağ tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Etimesgut Belediye Başkanı seçilen Erdal Beşikçioğlu, seçim zaferini 'Erik Dalı' ile kutladı!  O anlar günün olayı haline geldiEtimesgut Belediye Başkanı seçilen Erdal Beşikçioğlu, seçim zaferini 'Erik Dalı' ile kutladı! O anlar günün olayı haline geldi
İtfaiyeciler alevlerin arasında kaldı!  Halatla binadan aşağı inerken düşerek yaralandı.İtfaiyeciler alevlerin arasında kaldı! Halatla binadan aşağı inerken düşerek yaralandı.
Boşanmak üzere olan karısını önce silahla vurdu, sonra rehin aldı!Boşanmak üzere olan karısını önce silahla vurdu, sonra rehin aldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir