İnci Taneleri'ne tatil tatili… İki hafta ekranlarda olmayacak – Son Dakika Hayat Haberleri

Senaristliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği tartışmalı yeni ekran dizisi Kanal D İnci Taneleri'nde çekimlerde sıkıntılar yaşanıyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölüm çekimlerinin henüz tamamlanmadığı öğrenildi.

BKM'nin Kanal D için çektiği Yılmaz Erdoğan'ın dizisi “İnci Taneleri” şiirsel dili ve etkileyici kurgusuyla perşembe akşamları bile izleyicileri ekran başında toplamaya devam ediyor. Şenol SönmezYönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği dizinin senaryosunu da Yılmaz Erdoğan yazıyor.

NEDEN İNCİLER YOK?

Birsen Altuntaş'ın haberine göreİlk bölümünden bu yana tüm reyting rekorlarını kıran dizinin bu haftaki bölümü ekrana gelecek. ulaşamadım. ayrıca gelecek hafta tatil nedeniyle “İnciler” Yayınlanmayacak. Bu nedenle diziye toplam 2 hafta ara verilecek.

İNCİ DİZİSİNİN KONUSU

Pearl Grains, hapisten çıktıktan sonra hayatını yeniden kurmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Azem Yücedağ onlarca yıl hapis yattıktan sonra artık özgür. Acı dolu bir geçmişe sahip olan Azem, yanında taşıdığı büyük sır ve hayatın ağırlığıyla umudun peşinde koşarken, kolyesinden kopup her yere dağılan incileri yeniden birleştirebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir