İrfan Değirmenci: LGBTİ kimliğimle barışıkım, incinmeyeceğim – Son Dakika Türkiye Haberleri

Gazeteci İrfan Değirmenci, Merih Demiral'in yaptığı “boz kurt” tabelasını değerlendirdiği videonun ardından gelen mesajlara yanıt verdi.

İrfan Değirmenci, Demiral'i eleştiren bir videonun altına “Hayır, o kadar konuşmuyorsun” yazan isimsiz bir hesaba yanıt verdi:

“BOZKURT İŞARETİ YAPMAK KOLAY, ZOR KISMI…”

“O halde kendinizi kaptırmadan, kelimenin özünü anlatayım:

1-Milli takım forması üzerindeki bozkurt sembollü gol kutlaması, futbolu siyasete alet etmenin bir yoludur.

2-Milli takımın galibiyet sevincini yaşamak her siyasi görüşten Türk vatandaşı olarak hakkımızdır.

3- Davranışımdan dolayı beni linç etmek isteyenler bel altımdan vurmaya çalıştılar. LGBTİ kimliğimle barışıkım. Ben incinmeyeceğim. Boşuna çabalıyorsun. (Videonun makyaj montajına ben de güldüm)

4- Alaycı konuşuyorsam, gerçeği söylemeye çalıştığım ve kimseyi, özellikle de milli takım oyuncumuzu incitmediğim içindir.

5- Kimseyi incitmemeye çalışarak yedi hanedanlığıma küfreden gençler, mahkeme celbi geldiğinde anne-babanızdan özür dilemenize gerek yok, alıcınız benim avukatımdır.

6- Futbol sadece futbol değildir. Bu aynı zamanda hükümetlerin gerçek sorunların tartışılmasını engellemek için kullandığı bir hiledir.

7- Bir süredir ulusal kutlama yapılmadı. Umarım milli futbol takımımız da o kupayı kaldırır MA

8- Estirmeye çalıştığımız faşist rüzgar bile, ülke tarihinin en ciddi ekonomik ve sosyal krizinin bu Bozkurtçu öfke koalisyonundan kaynaklandığı gerçeğini bize unutturamayacak!

9- Konu ülke sevgisi olunca, ülke insanının iyi bir yaşam sürmesi, doğal kaynaklarının sömürülmemesi için mücadele eden sosyalistleri suçlayamazsınız.

10- Bozkurt tabelasını yapmak kolaydır. Zor olan eski Ülkü Ocakları lideri Sinan Ateş'in acılı eşinin sorduğu sorulara net yanıtlar vermektir.

Gazeteci meslektaşlarım Şule Aydın, Timur Soykan, Murat Ağırel, Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu'nu hedef alan aynı operasyonel aygıttır. Bilin ki bu ülkenin erdemli gazetecileri yalnız değildir…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir