Özgür Özel “bir kere giyelim” dedi! Ekrem İmamoğlu bu kez “kazanan ceketi”ni giydi.

“Kazanan ceketi” olarak bilinen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'la özdeşleşen ekose ceketi giyen son kişi ise CHP Genel Başkanı Özgür Özel oldu. Özel, Fatih Altaylı'nın programında o ceketi neden giydiğini anlattı.

ÖZEL “YİNE GİYELİM” DEMİŞTİ

Altaylı, Özel'e ceketi neden giydiğini sorduğunda Özel, “Ceket benim ceketim. Kim gönderdi, kim verdi falan diyorlar. Aslında ceket ekose ceket değil ama öyle” dedi. Öyle görünüyor, hadi bir kez giyelim, bunun kimseye ne zararı var?” “47 yıl sonra bayram ilk oldu ve ceketin adı da 'kazanan ceketi' oldu. Bize neden giydin diye sorarsanız, “Ne olmuş yani?” diye konuştu. Şu ifadeleri kullandı:

ÖZGÜR ÖZEL'DEN SONRA ŞİMDİ de 'KAZANAN CEKET'LE İMAMOĞLU

CHP lideri Özel'in ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da “kazanan ceketi” benzeri bir ceket giydiği görüldü.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Edirne Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyarete İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı. Ekrem İmamoğlu'nun ziyarette giydiği ceket, her Türk siyasetçinin gündeminde olan “kazanan ceketi”ne benzetildi.

AA-20240707-35081972-35081971-CHP_GENEL_BASKANI_OZEL_EDIRNEDE_ZİYARETLERDE_FOUND

Öte yandan, Edirne'de düzenlenen tarihi 663. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanların son mücadelelerini izlemek üzere Sarayiçi'ne gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da yüksek lisans yarışmasına katıldı. İş adamı Ufuk Özünlü, 34 milyon 571 bin 852 lira bağışlayarak Kırkpınar petrol mücadelesinin tarihi 664'üncü başkanı olurken, Özünlü ustanın altın kemerini CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den aldı.

_77767 (1)

İBB Başkanı İmamoğlu burada aynı ceketle görüldü.

_77767

(Fotoğraf: DHA-AA)Bu içerik Enes Çırtlık tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ordu ve Muş'tan ardı ardına acı haberler geldiOrdu ve Muş'tan ardı ardına acı haberler geldi
İzmir patlamasında iç karartan detaylar!  İzmir patlamasında iç karartan detaylar! “Ölüm Onu Takip Etti”
Metro istasyonunun girişine araba çarptı!Metro istasyonunun girişine araba çarptı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir