Rusya'nın 11 Eylül'ü! IŞİD yeni görüntüler paylaştı: Moskova'da teröristlerin vücut kameralarına yansıyan kanlı gece!

Rusya'nın başkenti Moskova'da 22 Mart akşamı Crocus Belediye Binası konser salonuna silahlı kişilerce terör saldırısı düzenlendi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde saldırganların otomatik silahlarla lobide rastgele ateş açtığı görüldü. Konser salonunun bulunduğu binanın çatısında yangın çıktı ve bir süre sonra çatı çöktü. Hafta sonu Moskova'da tüm halka açık etkinlikler iptal edildi ve terör saldırısıyla mücadele için bir görev gücü kurulduğu açıklandı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, saldırıyı gerçekleştiren 4 teröristin de aralarında bulunduğu 11 kişinin tutuklandığını duyurdu.

KAN DONDURUCU GÖRÜNTÜLER!

Saldırının sorumluluğunu üstlenen IŞİD, korkunç saldırının yeni görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Teröristlerin cesetlerine ait kameralara yansıyan görüntüler, izleyenlerin adeta kanını dondurdu.

yeni

Görüntülerde 4 saldırganın ellerinde kalaşnikoflarla rastgele ateş ettiği görülürken, bazı teröristlerin de ellerindeki bıçaklarla sivillerin boğazını kestiği görüntüde çok sayıda kişinin öldüğü anlaşıldı.

boğaz

ABD VATANDAŞLARINA DUYURU

ABD istihbaratının da saldırıdan birkaç hafta önce Rusya'yı uyardığı ortaya çıktı.

Ekran görüntüsü_3

İki hafta önce Rusya'daki ABD Büyükelçiliği, ülke vatandaşlarını dikkatli olmaları konusunda uyaran bir bildiri yayınlamış ve bir seyahat tavsiyesi yayınlamıştı.

Ekran görüntüsü_4

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yerel seçim maratonu sona erdi!  İşte AK Parti ve MHP'den CHP'ye geçen illerYerel seçim maratonu sona erdi! İşte AK Parti ve MHP'den CHP'ye geçen iller
Gebze adayıydı!  AK Parti birinci olduGebze adayıydı! AK Parti birinci oldu
Orada ilk yerel seçimleri kazandılarOrada ilk yerel seçimleri kazandılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir