Rusya'yı kana buladılar! O teröristlerin sorgu görüntüleri ortaya çıktı: Cinsel organına elektrik verildi, kulağı kesildi…

Rusya'nın başkenti Moskova'da Cuma günü Crocus Belediye Binası konser salonuna terör saldırısı düzenlendi. Kanlı katliamın sorumluluğunu IŞİD üstlenirken, saldırıda 3'ü çocuk 137 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde saldırganların otomatik silahlarla lobide rastgele ateş açtığı görüldü. Konser salonunun bulunduğu binanın çatısında yangın çıktı ve bir süre sonra çatı çöktü. Hafta sonu Moskova'da tüm halka açık etkinlikler iptal edildi ve terör saldırısıyla mücadele için bir görev gücü kurulduğu açıklandı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, saldırıyı gerçekleştiren 4 teröristin de aralarında bulunduğu 11 kişinin tutuklandığını duyurdu.

BİR TERÖRİSTİN GENEL ORGANI ELEKTRİKLENDİRİLDİ, DİĞERİNİN KULAĞI KESİLDİ

Kanlı saldırının ardından teröristlere ait yeni görüntüler dünya çapında büyük yankı uyandırdı.

Ekran görüntüsü_3

Saldırının ardından ilk yakalanan kişilerden biri olan ve 4 Mart'ta Türkiye'den Rusya'ya gittiğini söyleyen terörist Şemseddin Ferridun'un sorgu görüntülerinin oldukça şiddet dolu olması dikkatlerden kaçmadı. Yeni görüntülerde, bir spor salonunda görüntülenen Fariddun'un yerde yan yattığı görülüyor. Pantolonunu aşağı indiren ve cinsel organına elektrik kablosu takıldığı anlaşılan Feriddun'un ağzından salyaların aktığı dikkatlerden kaçmadı.

saldiri1jpg-5ksnDtlsu02a3cIXUu1eLA

Dün yayınlanan görüntülerde, Telegram üzerinden Türkiye'den Rusya'ya gittiğini ve kanlı saldırıyı para karşılığında gerçekleştirdiğini söyleyen Fariddun'un mahkeme görüntülerinde yüzünün birçok yerinde şişlikler vardı.

Ekran_1

Rus istihbaratının ele geçirdiği bir başka teröristin kulağının kesildiği anlar kaydedildi.

Ekran görüntüsü_2

TERÖRİSTLER HAKİMLERLE KARŞILAŞIYOR

Dört saldırgan dün gece Rusya'da hakim karşısına çıktı. Yaralı teröristler cam arkasından basın karşısına çıkarılırken, saldırganların 2 ay süreyle tutuklu kalacağının açıklanmasıyla teröristlerin yargılanması ertelendi ve saldırganlar cezaevine gönderildi.

RİCA ETMEK

Saldırganlar gece saatlerinde Rusya Soruşturma Komitesi'nin Moskova'daki karargahına götürüldü. Görüntülerde teröristlerin gözlerinin ve ellerinin bağlı olduğu görülürken, bir süre başları duvara dayayıp eğilerek bekletilmeleri de ilginç.

Ekran görüntüsü_7

kırmızı1

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
YRP'li Türk, Belediye Başkanı Bahadır'la telefonda tartıştı! "Kanun benim, gelip seni kötü yapacağım"YRP'li Türk, Belediye Başkanı Bahadır'la telefonda tartıştı! “Kanun benim, gelip seni kötü yapacağım”
Seçim sonuçları Mynet'te canlı yayınlanacak...Seçim sonuçları Mynet'te canlı yayınlanacak…
Hollanda'da bir barda çok sayıda kişi rehin alındı!Hollanda'da bir barda çok sayıda kişi rehin alındı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir