Sosyal medyada gündem oldu: Kaptan ıslanmamak için şemsiye tuttu – Son Dakika Türkiye Haberleri

İki Eylül Caddesi'nde şarküteri işleten Canan Selamet, sağanak yağış sırasında tramvayın şalter değiştirmek için iş yeri durağının önünde hareket ettiğini gördü.

Yağmur nedeniyle sürücünün tramvaydan zorlukla indiğini gören Selamet, müşterisinin aldığı şemsiyeyle yardımına koştu. Vatmana'nın makas değiştirdiği iki yerde şemsiye tutarak ıslanmamaya özen gösteren Canan Selamet, daha sonra dükkanına döndü.

Bu anlar çevredeki kişiler tarafından cep telefonlarıyla kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı. Görüntüler hızla yayıldı.

“DOSTUMUZ TATMAN’A YARDIM ETMEK İSTEDİM”

Şoförün zor durumda olduğunu görünce yardım etmek istediğini söyleyen Canan Selamet, şöyle konuştu: “Yağmurlu bir günde tramvay geçip, makasları değiştirmek için burada durduğunda, şoförümüzün kız arkadaşım olduğunu gördüm. zor durumdaydı ve ona yardım etmek istedim hemen şemsiyeyi aldım ve ona yardım etmek istedim ve bu birçok sosyal ağda paylaşıldı, ilginiz için çok teşekkür ederim her zaman böyle iyiliklerin ve güzelliklerin olmasını isterim. tamam, bundan sonra hep birlikte sonsuza kadar birlikte olacağız ve iyi işlere koşacağız, “Ben de hep söylüyorum, iyilik her zaman kazanır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir