Uzun zamandır beklenen fragman geldi: Emma Stone ve Yorgos Lanthimos'un yeni projesi 'Kinds of Kindness' – Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

Yorgos Lantimos ve Akademi Ödülleri En iyi kadın oyuncu ödül sahibi Emma Stone, “Poor Things”de işbirliği yaptıktan sonra yeni bir film için yeniden bir araya geldiler. 21 Haziran'da vizyona girecek Searchlight Lanthimos'un yeni film “İyilik Türleri”için fragman yayınladı.

Filmin oyuncu kadrosunda Stone ve Lanthimos'un yanı sıra Willem Dafoe, Margaret Qualley, Hong Chau, Joe Alwyn, Mamoudou Athie ve Hunter Schafer gibi isimler yer alıyor. Lanthimos, filmin senaryosunu daha önce birlikte çalıştığı Efthimis Filippou ile birlikte yazdı.

Filmin konusu şu şekilde:

Kinds of Kindness, hayatının kontrolünü yeniden ele geçirmeye çalışan bir adam, denizde kaybettiği karısının geri dönüşünden endişe duyan bir polis memuru ve kaderinde olağanüstü bir ruhani lider olacak özel bir yeteneğe sahip bir kişinin anlatıldığı üçlü bir hikayeyi anlatıyor. .

Stone ve Lanthimos'un Bu yeni proje dört Oscar kazandı. “Zavallı şeyler” Filmden sonra geliyor. Hesaplama, Bella Baxter'dan “Zavallı Şeyler” Rolünde başarılı bir performans sergiledi. Film, Akademi Ödülleri'nde ve genel olarak çeşitli kategorilerde ödüller kazandı. 11 kategoride aday gösterildi Gösterildi.

Stone ve Lanthimos'un daha önceki işbirlikleri arasında 18. yüzyıl İngiltere'sinde geçen ve 10 Oscar'a aday gösterilen film yer alıyor. “Favori” ve 2022 sessiz kısa filmi “çıplak” mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir