Yeniden Refah Partisi, Ankara il yöneticilerinin istifa ederek AKP'ye katıldığı yönündeki iddiaları yalanladı – Son Dakika Siyasi Haber

Yeniden Refah Partisi iddiaları yalanladı. Partiden yapılan açıklamada, üye sayısının 500 bini aştığı ve “Türkiye'nin üçüncü büyük siyasi partisi haline geldiği ve Mart seçimlerinde sandıkları havaya uçurarak ahlaki belediyecilikle değişim yapmaya hazırlandığı” belirtildi. . 31 seçim.”

SUAT KİLİ: “ANKARA TEŞKİLATIMIZ GÖREVİNİ YAPIYOR”

Yeniden Refah Partisi'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Suat Kılıç, partisinin X (Twitter) hesabından yaptığı açıklamayı paylaşarak, şunları kaydetti: “Ankara il teşkilatımız görev başında.”

Ri-Refah Partisi'nden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

“ANKARA İL YÖNETİMİMİZ İSTİFA ETMEDİ”

“Seçimlere birkaç saat kala Yeniden Refah Partimize yönelik algı operasyonları bir süredir olduğu gibi art arda yoğunlaşarak devam ediyor. Bazı tanınmış medya kuruluşlarında yer alan haberlerde de belirtildiği üzere Ankara İl Yönetimimiz istifa etmemiştir.

“PARTİMİZDE GÖREVİ OLMAYAN İNSANLARDAN OLUŞUYOR”

Söz konusu kişiler, uzun süre önce partimiz ile bağlantısı kesilmiş, partimizde herhangi bir görevi olmayan kişilerdir. Bugüne kadar üye sayısı 520 bini aşarak Türkiye'nin üye sayısı açısından üçüncü büyük siyasi partisi haline gelen Yeniden Refah Partimiz, 31 Mart seçimlerinde sandıkları şişirerek Ahlak Belediyeciliği ile değişim yaratmaya hazırlanıyor.

Algı operasyonlarıyla bizi çökertmeye çalışanlara tavsiyemiz, emeklilerin, tüccarların, öğrencilerin ve zor ekonomik koşullar altında yaşayan milletimizin sorunlarına çözüm bulunması, Gazze'de mağdur olan kardeşlerimizin sorunlarına çare bulunmasıdır. Siyonist İsrail'in zulmü altında soykırım yapmak.

Ankara il yönetimimiz tam anlamıyla hizmete girmiş olup, büyükşehir belediye başkan adayımız Sayın Sayın “Tüm kadromuz Suat Kılıç'ın çalışmalarına destek vermektedir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir