Dünyayı endişelendiren haber! Yeni bir salgın kapımızda: Uzman “2 yıl içinde” diye uyardı!

Dünya yeni bir salgının eşiğinde. Sky News'e konuşan uzman, korkutucu bir uyarıda bulundu. Dr MacDermott, Kovid-19 karantinasının üzerinden dört yıl geçtiğine dikkat çekerek şunları söyledi: “Covid-19'un insanlar için çok zor olduğunu biliyorum. Normale dönebileceğimize inanmak istiyoruz ve bunu tamamen anlıyorum. Ancak Bir sonraki salgın kapıda: iki yıl sürebilir, 20 yıl sonra da olabilir, daha fazla da olabilir ama gardımızı düşürmeyi göze alamayız.” ” dedi.

“HAZIRLIKLI OLMALIYIZ”

MacDermott yaptığı açıklamada, “Tetikte kalmalıyız, hazırlıklı olmalıyız ve yeniden fedakarlık yapmaya hazır olmalıyız” dedi. dedi.

SALGININ OLASI NEDENİ AÇIKLANDI

Dr MacDermott ayrıca iklim krizinin bir sonraki salgının potansiyel nedeni olduğuna dikkat çekerek, şunları söyledi: “Dünyada sıcaklıklar arttıkça İngiltere dahil birçok ülke tehlikeli sivrisineklerin yaşayabileceği bir bölge haline gelecek.”

321

Akademisyen ayrıca sivrisinekler ve keneler tarafından bulaşan virüs miktarının son aylarda arttığını, Avrupa'da dang humması, chikungunya ve Kırım-Kongo kanamalı ateşi (CCHF) vakalarının bildirildiğini söyledi.

Amazon'da ve Afrika'nın bazı bölgelerinde ormanların yok edilmesinin ardından, hayvanların ve böceklerin insanlara ve evlerine yakınlaştırılması sorunun kökeni olarak değerlendiriliyor.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı oyunu ailesiyle birlikte kullandı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ailesiyle birlikte oyun kullandı: “Sonuç ne olursa olsun kazanan milletimiz olacaktır.”
Arama “Oy sandığı” dediler! “Neyin değiştiğini söylemeyin”
Seçilmeyi bekleyen adayın yüzüne asit attıSeçilmeyi bekleyen adayın yüzüne asit attı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir