OnlyFans modelinin arkasında sırasını bekledi: İngiltere Başbakanı Sunak'ın o görüntüleri tüm dünyada gündem oldu!

Bu Sabah sunucuları Ben Shephard ve Cat Deeley, programlarında İngiltere'nin en dövmeli kadını olarak bilinen Becky Holt'u ağırladı. Vücudunun büyük bir kısmı dövmelerle kaplı olan Holt konuşma yaparken, İngiltere Başbakanı Rishi Sunak'ın arka koltukta oturup sırasını beklemesi dünya gündemine oturdu.

YAYINA SADECE BEYAZ BİKİNİYLE KATILDI

Konuk ise İngiltere'nin en popüler sabah programlarından This Morning'e katılan ve dövmeleriyle dikkat çeken Becky Holt oldu. Sunucular Ben Shephard ve Cat Deeley, Becky'nin programda sadece beyaz bikiniyle yer alması ve programdaki görünümü ve tavrı nedeniyle zorluk yaşadı.

SUNAK, HOLT'UN ARKASINDA SIRASINI BEKLİYOR

Holt'un konuşması sırasında Sunak'ın arka koltukta oturup beklemesi tüm dünyada gündem oldu. Öte yandan DailyMail, ortaya çıkan görüntüleri Holt'un hemen ardından Başbakan Sunak'ın da ağırlandığı kasıtlı bir durum olarak nitelendirdi. Bunun da Sunak'ı zor durumda bıraktığını öne sürdü.

3

STRATEJİLER SUNAK'A YÜKLENDİ

Ayrıca başka bir stratejist İngiliz gazetesine şunları söyledi: “Anketlerde geride kaldığınızda olan budur.”

Stratejist, “Beklenen başbakan olsaydı bu asla olmazdı. Ona bunu yapamazlardı” dedi.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dikkat!  Ölümcül olabilir!  Uzmanın adı uyarıyor: Dikkat! Ölümcül olabilir! Uzman isim uyardı: “Riske girilecek bir durum değil”
Son dakika |  Sinan Ateş cinayeti davasında anne Saniye Ateş, cezasını tamamlayamadan hastaneye kaldırıldı!  Özgür Özel: Gerçekten kanı donduruyorSon dakika | Sinan Ateş cinayeti davasında anne Saniye Ateş, cezasını tamamlayamadan hastaneye kaldırıldı! Özgür Özel: Gerçekten kanı donduruyor
Türk bayrağına saldırı tepkilere yol açtıTürk bayrağına saldırı tepkilere yol açtı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir