Onu kulağı kesilmiş halde gören herkes aynı soruyu sordu! Teröristin ilgi çekici görüntüsü: Utanç verici ve aşağılayıcı

Moskova'da bir konser salonunu basan teröristlerin korkunç görüntüleri yankılanmaya devam ediyor. Bu arada teröristlerin adliyedeki sorgusu başladı. Teröristlerden birinin kulağı bandajla mahkemeye çıktığı görüntüler dikkat çekti.

“ESKİ BİR TEKNİK”

Teröristin kulağının neden kesildiği merak konusu olsa da nedeni Rus basınında yer aldı. NTV'nin haberine göre Moskovsky Komsomolets gazetesine konuşan askeri uzman, bu durumun eski bir sorgulama tekniği olduğunu söyledi.

4

“Bu yöntemle suçlular hızla konuşturuluyor. Tabii bunu yapmak kolay değil, özel eğitim gerekiyor. Bu durumlarda teröristlere karşı insan haklarının önemi azalıyor.

5

“ONLAR İÇİN ÇOK BÜYÜK ANLAMI VAR”

IŞİD gibi terör örgütleri için ise farklı bir durum daha var. Kulak kırpmak radikal gruplar için çok şey ifade ediyor. Bu onlar için utanç verici ve aşağılayıcı bir durum. Birçoğu kulakları kesilirse “şehit” olmayacaklarına inanıyor. İşte sembolik anlamı bu.”

A

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın ise böyle bir organ eksikliğine ilişkin yorumu şu şekildedir: İslam'da insanın doğuştan gelen özelliklerinin ve şeklinin değiştirilmesi ve bu amaçla her türlü estetik ve tıbbi müdahale hoş karşılanmaz; Doğayı bozmaya yönelik müdahaleler olarak kabul edildiler. Hastalık nedeniyle saçları dökülen, kaza sonucu burun, kulak, göz gibi organlarını kaybedenler, doğuştan veya sonradan vücut şekil bozuklukları bulunan kişiler, bir tedavi türü olarak estetik ameliyata tabi tutulur ve sağlıklarına zararlı olduğu düşünülemez. doğa.Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
RTÜK Başkanı Şahin'in suçlamalarına yanıt!RTÜK Başkanı Şahin'in suçlamalarına yanıt!
Hamza Dağ'a İzmir'de sürpriz: İzmir'de Hamza Dağ'a sürpriz: “İYİ Partili CHP'liden haber aldım ama…”
Yer: Antalya!  Anında kaos, çok sayıda yaralı: 'Arabamın arkasından herkesi vuracağım'Yer: Antalya! Anında kaos, çok sayıda yaralı: 'Arabamın arkasından herkesi vuracağım'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir