Timsah dehşeti! 12 yaşındaki kız çocuğunun ceset parçaları bulundu

Polis, Avustralya'nın Northern Territory eyaletinde 12 yaşındaki bir kızın derede yüzerken kaybolduğu yönündeki ihbarların ardından arama operasyonu başlattı. Karada, havada ve suda 36 saat süren yoğun aramanın ardından kızın kaybolduğu yerin yakınındaki nehir sisteminde ceset parçaları bulundu.

timsah saldırısı doğrulandı

Ceset parçalarının kayıp kıza ait olduğunu belirten polis memuru Erica Gibson, Palumpa bölgesi yakınlarında bulunan ceset parçalarındaki yaraların timsah saldırısını doğruladığını açıkladı.

Bu sonucun kızın ailesi ve arama çalışmalarına katılan herkes için üzücü olduğunu söyleyen Gibson, timsahı yakalama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

TUZLU SU timsahı

Kuzey Avustralya'da oldukça yaygın olan tuzlu su timsahları, geçmişte aşırı avlanma nedeniyle yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı.

Nesli tükenmekte olan tuzlu su timsahları 1970 yılında yasayla koruma altına alındı.

Avustralya'daki tuzlu su timsahlarının mevcut sayısının 100 bin civarında olduğu tahmin edilse de bu timsahların saldırıları nadirdir.

Avustralya'daki yaban hayatı saldırıları nedeniyle her yıl birçok insan ölüyor.

(AA)Bu içerik Doğukan Akbayır tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türk Sivil Havacılık Kanunu Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından onaylandıTürk Sivil Havacılık Kanunu Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından onaylandı
Silahlı çatışmanın ortasında kaldı, kurşunların hedefi oldu! Silahlı çatışmanın ortasında kaldı, kurşunların hedefi oldu!
İçişleri Bakanlığı'ndan görevle ilgili açıklama İçişleri Bakanlığı'ndan “Sultanbeyli'deki Ayaklanma” paylaşımına ilişkin açıklama.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir