2024 Survivor All Star Şampiyonu Belli Oldu – Son Dakika Hayat Haberleri

Bu yıl All Star formatında gösterilen Survivor'un bir sezonu daha sona erdi. Rossoblù takımının sezon boyunca kıyasıya mücadele ettiği performans yılı sona eriyor.

Survivor All Star 2024'ün ilk iki finalisti Dominik Cumhuriyeti'ndeki maçlarını kazanan Batuhan ve Nefise; İstanbul'daki yarı finalde Ogeday ve Seda finale yükseldi.

13 Haziran akşamı İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleştirilen canlı yayında finalin nasıl olacağı açıklandı.

ANAHTARA KARŞI MÜCADELE

İlk olarak yarışmacıların yüzdelerini açıklayan Murat Ceylan, “6 yarışmacı rakiplerini eleyecek, geri kalan 2 yarışmacı ise final müsabakasında karşı karşıya gelecek” diyerek eşleşmeleri açıkladı.

Ogeday yüzde 67,4'lük yüzdeyle, Seda'yı yüzde 54,85'lik yüzdeyle takip etti. Yüzde 60,54'lük yüzdeye sahip Nefise, yüzde 59,75'lik yüzdeye sahip Batuhan'la eşleşti. Ateş etmeyi seçenler Ögeday ve Nefise oldu.

“BENİ KALBİMİN ŞAMPİYONUYLA EŞLEŞTİRDİLER”

Son ikiye kalmak için kıyasıya mücadele eden yarışmacılardan Ögeday, müsabakayı 6-1'lik skorla kazandı. Ögeday böylece son iki yerden birinin sahibi oldu.

Gözyaşlarını tutamayan Seda, “İlk defa üzüntüden değil mutluluktan ağlıyorum. Kendi emeğimle buralara kadar geldim, gönlümün şampiyonuna kavuştum. Ogeday'in şampiyon olmasını ondan daha çok istiyorum. Harika bir süreçten geçtim. bu sene takım, hepsini çok seviyorum.' dedi.

“BU BENİM İÇİN YETERLİ”

Batuhan Karacakaya'yı 6-1'lik skorla mağlup eden Nefise, adını finale yazdırmayı başardı.

Survivor veda eden Batuhan, “Hepinize çok teşekkür ederim. Her ne kadar geç kalmış olsam da bir şeyler başardığımı düşünüyorum. Bu kadarı benden.” dedi.

OGEDAY ŞAMPİYONU GİRİŞ OLDU

Finalde rakibi Nefise'yi 6-2 mağlup eden Ögeday, Survivor All Star şampiyonu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir